Kurumsal

MİSYONUMUZ

faydali-model-tescil-izmir
Müşteri odaklı, karşılıklı güvene dayanan, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak Türk müteşebbislerine sinai mülkiyet bilincini kazandırmak. Global pazarda firmaların rekabet gücünü artırmasını sağlamak. Yurt dışındaki sinai haklarının Türkiye pazarında etkin bir şekilde korunmasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

isim-tescili-izmir
Türkiye ve dünyadaki firmaların müteşebbislerin fikri ve sinai mülkiyet haklar konularında danışabileceği lider bir şirket olmak.

İLKE ve HEDEFLER


Hizmet anlayışımızın dört ana ögesi; bilgi, insan, yöntem ve teknoloji ile net sonuçlara varmak. Türkiye’de sinai haklar bilincinin yaygınlaşmasını yeniliklerle destekleyerek, Türk sanayicisinin global pazarda rekabet şansını artırmak. Verimli esnek ve bağımsız hizmet birimleriyle, ulusal ve uluslararası arenada iletişim becerisine sahip çok ofisli bir şirket yapısında olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sinai Mülkiyet
Hizmet kalitemizi sürekli artırarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. Ülkemizde ve dünyada sektörüyle ilgili gelişmeleri ve değişimleri takip etmek. Yaptığımız bir işin ilk seferde ve sürekli doğru yapılmasını sağlamak. Sürekli iyileştirmeler yaparak sinai mülkiyet bilincini artırmak için stratejik projeler geliştirmek.